• E-mail: adsystemy@adsystemy.sk

Sekcionálne priemyselné dvere sú vyhľadávané najmä pre svoje typické vlastnosti, ako sú vynikajúca izolácia a dokonalá tesnosť. Vďaka týmto kvalitám prinášajú svojim majiteľom významnú úsporu energie. Sekcionálne priemyselné dvere sa vyrábajú z oceľových a hliníkových izolačných panelov, ktoré sú na povrchu viacnásobne pozinkované. Všetky kovové prvky sú galvanicky pozinkované, čo im poskytuje vysokú odolnosť voči korózii a  predlžuje celkovú životnosť.

Zákazníci si môžu vyberať z rôznych farebných odtieňoch (stupnica RAL) a táto povrchová úprava zároveň chráni dvere pred náročnými klimatickými podmienkami. V prípade záujmu môže byť sekcionálne priemyselné vybavené presvetľovacími oknami, sekciami alebo zabudovanými prechodovými dverami. Dvere sa štandardne otvárajú preklápaním nad preklad alebo vysunutím smerom nahor, ich otváranie však možno prispôsobiť aj špecifickým požiadavkám zákazníkov.
Sekcionálne priemyselné dvere sú vyrábané na mieru každému zákazníkovi s ohľadom na veľkosť konkrétneho stavebného otvoru a individuálne požiadavky objednávateľa, a to v maximálnej šírke 8 000 mm a maximálnej výške 6 009 mm.

Vypracujeme Vám cenovú ponuku na základe vašich požiadaviek