ADSystémy

Automatické posuvné dvere

Domov Naše produkty Automatické posuvné dvere

 

Automatický dverový systém ocenia zákazníci obchodných domov, čerpacích staníc, pacienti v nemocniciach, klienti v bankách, či návštevníci v hotelov, správnych, alebo polyfunkčných budov. Farebné a dizajnové zladenie vstupu s architektúrou budovy či interiéru vytvorí harmonický celok, ktorý je tiež Vaším zrkadlom. Hlinikové profily dverí sa upravujú eloxovaním alebo striekaním práškovou farbou podľa vzorkovníka RAL.

Jadrom pohonnej jednotky je hliníkový profil a vozíky, ktoré sú vedené na polyamidových kolieskách s valivými ložiskami, ktoré sú predpolkadom tichého chodu. Elektronická jednotka s mikroprocesorom sleduje a riadi hlavné a pomocné funkcie mechanizmu. Na ochranu proti zovretiu je kladený vysoký dôraz, režim reakcie na vzniknuté situácie je viacstupňový. Priestor pohybu dverných krídel je sledovaný infra lúčmi, ktoré zachytia prekážku v dvernom piechode, mikrovlnné radary precízne reagujú aj na nepatrné pohyby v sledovanom priestore. Pri výpadku energie je možné uvolniť cestu tlakom na pohyblivé krídla.

Automatické posuvné dvere sa vyrábajú podľa šírky a výšky stavebného otvoru a požiadaviek zákaznika.

Základné režimy prevádzky:

Možnosti otvárania:

 

 


Integrovaná pohonná jednotka DB 01

Kompaktná pohonná a riadiaca jednotka pre automatické posuvné dvere. Jednotka je priestorovo nenáročná a obsahuje všetky prvky pre pohon a riadenie v jednom uzavretom celku. Jednotlivé komponenty sú modulárne a ich výmena je jednoduchá.

Základné parametre
 
Napájanie : 230 V / 50 Hz
Príkon : 100 W
Najvyššia rýchlosť : 700 mm / s
Istenie prívodu : 6 A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

©2019 webstránky od HULMAN design studio Podmienky používania