ADSystémy

ROLOVACIE GARÁŽOVÉ DVERE

DOMOV NAŠE PRODUKTY ROLOVACIE GARÁŽOVÉ DVERE

 

Garážové rolovacie dvere pre rodinné domy sú vyrobené z hliníkových profilov, menšie rozmery dverí môžu byť vyrobené aj PVC profilov. Hliníkové lamely sú vyplnené polyuretanovou penou s krycou výškou 55 mm a 77 mm. Lamely sú povrchovo upravené kvalitným oteruvzdorným a stálofarebným lakom, dodávané sú štandardne vo farbách biela, sivá, bežová, hnedá a s renolitovou foliou v imitácii dreva. Na želanie zákazníka je možne dodať presvetlovacie lamely a tiež lamely v akejkoľvek farbe podľa RAL.

Garážové rolovacie dvere sa navijajú na osemhranný pozinkovaný hriadeľ v ktorom je trubkový motor. Motor je možné doplniť núdzovýn ovládaním pre prípad výpadku el. prúdu. Rolovacie dvere môžu býť ovládané tlačitkovým spínčom, kľúčovým spínačom alebo diaľkovým vysielačom. Hliníkové materiály lamely, koncovej lamely a vodiacich líšt zabezpečujú dokonalú ochranu pred koróziou a ľahký chod dverí.

Dvere sa výrabajú na mieru podľa veľkosti stavebného otvoru a požiadaviek zákazníka - max. šírka 5 m, max. výška 5m, max. plocha 15 m2

 

 

©2019 webstránky od HULMAN design studio Podmienky používania