ADSystémy

Ponuka našich brán a dverových systémov

Domov Naše produkty

Sekcionálne priemyselné dvere

Sekcionálne dvere pre priemyselné účely sú vyrábané z viacnásobne povrchovo upravených pozinkovaných oceľových alebo hliníkových tepelno - izolačných panelov o výške 610 a 500 mm, o hrúbke 40 mm. Vynikajúce izolačné vlastnosti a dokonalá tesnosť po obvode dverí prinášajú významnú úsporu energie. Všetky kovové prvky sú galvanicky pozinkované, čo zabezpečuje dverám odolnosť proti korózií a zvyšuje ich životnosť. Povrchová úprava termopanelov vo farbách podľa stupnice RAL spĺňa estetické nároky klientov a chráni dvere aj v náročných klimatických podmienkach. Podľa požiadaviek zákaznika dvere môžu byť vybavené presvetlovacími oknami resp. sekciami a prechodovými dverami. Chod dverí je možné konštrukčne vyriešiť ich preklápaním nad preklad, alebo vysunutím smerom nahor, prípadne špecialne podľa požiadaviek klienta. Dvere sa vyrábajú na mieru podľa veľkosti stavebného otvoru a požiadaviek zákaznika - max. šírka 8000 mm, max. výška 6000 mm

.

Sekcionálne garážové dvere

Garážové dvere pre rodinné domy, označované aj ako rezidenčné dvere sú ľahké, vyžadujú minimálne miesto na montáž a vykazujú vynikajúce tepelno - izolačné vlastnosti. Preto sú veľmi obľúbené ako dverové výplne v dnešnej dobe. Dvere sú vyrobené z termopanelov o výške 500 a 610 mm, o hrúbke 40 mm, ktorých povrchová úprava spoľahlivo odolá aj tým najťažším poveternostným podmienkam.

Štandartná farba tejto úpravy je biela - odtieň RAL 9010, na požiadanie zákazníka je však možné dodať akúkoľvek inú farbu podľa vzorkovnice RAL. V ponuke je tiež povrchová úprava imitácie dreva - zlatý dub, tmavý dub, mahagón alebo v renolitovej folií podľa vzorkovnika. Dvere sa vyrábajú vo vyhotoveniach - vodorovné prelisy, kazetový vzor a hladký panel. Tento panel naviac obsahuje bezpečnostný systém proti privretiu prstov medzi panely. Dvere môžu byť ovládané ručne, alebo elektromotorom s diaľkovým ovládaním.

Dvere sa vyrábajú na mieru podľa veľkosti stavebného otvoru a požiadaviek zákazníka - max. šírka 6000 mm, max. výška 3080 mm.

Imitácia dreva - zlatý rez

Imitácia dreva - mahagón

Imitácia dreva - tmavý dub

Detail pantu a termopanelov

Technické parametre štandardného termopanelu Tecsedo,Švajčiarsko

Hrúbka: 40 mm
Výška: 500 mm, alebo 610 mm
Dĺžka: štandardne max. 13,30 m
Priestupnosť λ = menej ako 0,022 mW / mºC
Priestupnosť K = 0,42 - 0,49 W / m2 ºC
Merná hmotnosť: 11,12 - 11,8 kg / m2
Tolerancia hrúbky: ±0,002 m
Tolerancia výšky: ±0,002 m
Tolerancia dĺžky: ±0,005 m
Ohyb na výšku: max. 0,01 m pre pamel 0,5 m
Ohyb na šírku: max. 0,02 m na meter dĺžky
Tolerancia priehlbín: max. 0,003 m

 

 

 

 

Rolovacie priemyselné dvere

Rolovacie priemyselné dvere sú určené na prevádzku v náročných podmienkach s vysokou intenzitou používania. Pre zaručenú prevádzku, dlhú životnosť a vysokú funkčnosť rolovacích dverí je rozhodujúca priemyselná konštrukcia a predcízne prevedenie profilov. Na výrobu rolovacích priemyselných dverí sú používané profily Braselmann a motory GFA dovážané zo SRN. Profily sa vyrábajú z kvalitných materiálov ako je pozinkovaný oceľový plech, hliník alebo nerez. Lamely môžu byť zateplené - vyplnené polyuretanovou penou, alebo nezateplené - jednostenné.

Možnosťou úpravy povrchov špeciálnymi fóliami, lakovaním alebo eloxovaním uspokojíme náročné požiadavky každého zákazníka. Dvere môžu byť vyrobené v prevedení protipožiarne s atestom T30, alebo ako neprestrelné dvere.

Dvere sa výrabajú na mieru podľa veľkosti stavebného otvoru a požiadaviek zákazníka - max. šírka 18,0 m, max. výška 11,5 m max. plocha 90 m2

Rolovacie garážové dvere

Garážové rolovacie dvere pre rodinné domy sú vyrobené z hliníkových profilov, menšie rozmery dverí môžu byť vyrobené aj PVC profilov. Hliníkové lamely sú vyplnené polyuretanovou penou s krycou výškou 55 mm a 77 mm. Lamely sú povrchovo upravené kvalitným oteruvzdorným a stálofarebným lakom, dodávané sú štandardne vo farbách biela, sivá, bežová, hnedá a s renolitovou foliou v imitácii dreva. Na želanie zákazníka je možne dodať presvetlovacie lamely a tiež lamely v akejkoľvek farbe podľa RAL.

Garážové rolovacie dvere sa navijajú na osemhranný pozinkovaný hriadeľ v ktorom je trubkový motor. Motor je možné doplniť núdzovýn ovládaním pre prípad výpadku el. prúdu. Rolovacie dvere môžu býť ovládané tlačitkovým spínčom, kľúčovým spínačom alebo diaľkovým vysielačom. Hliníkové materiály lamely, koncovej lamely a vodiacich líšt zabezpečujú dokonalú ochranu pred koróziou a ľahký chod dverí.

Dvere sa výrabajú na mieru podľa veľkosti stavebného otvoru a požiadaviek zákazníka - max. šírka 5 m, max. výška 5m, max. plocha 15 m2

Rýchlonavíjacie fóliove dvere

Rýchlonavíjacie fóliove dvere sa používajú v prevádzkach, kde je potrebné veľmi rýchle otvorenie, respektíve uzatvorenie dverového otvoru s častou intenzitou použitia. Rýchlosť pohybu dverí je až 2,4 m/s. Dvere sú samoopraviteľné, testované na 1 milión cyklov. Maximálne zaťaženie vetrom až do 160 km/h. Výplň dverí je fólia z tvrdeného PVC s vysokou odolnosťou v 8 štandardných farbách. Súčasťou dverí je samonosná konštrukcia s pozinkovaného alebo lakovaného plechu. Dvere sa vyrábajú na rozmer podľa veĺkosti stavebného otvoru, max. šírka 11 000 mm, max. výška 5500 mm. Doplnková výbava obsahuje dve priehľadné okná, priehľadný pás, kryty vodiacich líšt a motora, ťahový spínač, diaľkové ovládanie, ...

Automatické posuvné dvere

Automatický dverový systém ocenia zákazníci obchodných domov, čerpacích staníc, pacienti v nemocniciach, klienti v bankách, či návštevníci v hotelov, správnych, alebo polyfunkčných budov. Farebné a dizajnové zladenie vstupu s architektúrou budovy či interiéru vytvorí harmonický celok, ktorý je tiež Vaším zrkadlom. Hlinikové profily dverí sa upravujú eloxovaním alebo striekaním práškovou farbou podľa vzorkovníka RAL.

Jadrom pohonnej jednotky je hliníkový profil a vozíky, ktoré sú vedené na polyamidových kolieskách s valivými ložiskami, ktoré sú predpolkadom tichého chodu. Elektronická jednotka s mikroprocesorom sleduje a riadi hlavné a pomocné funkcie mechanizmu. Na ochranu proti zovretiu je kladený vysoký dôraz, režim reakcie na vzniknuté situácie je viacstupňový. Priestor pohybu dverných krídel je sledovaný infra lúčmi, ktoré zachytia prekážku v dvernom piechode, mikrovlnné radary precízne reagujú aj na nepatrné pohyby v sledovanom priestore. Pri výpadku energie je možné uvolniť cestu tlakom na pohyblivé krídla.

Automatické posuvné dvere sa vyrábajú podľa šírky a výšky stavebného otvoru a požiadaviek zákaznika.

Základné režimy prevádzky:

  • automatická prevádzka

  • redukovaná zimná prevádzka

  • jednosmerná automatická prevádzka

  • trvalé otvorenie

  • trvalé uzavretie

Možnosti otvárania:

  • mikrovlnné radary
  • čítačky magnetických kariet
  • nášlapové rohože
  • tlačidlá
  • diaľkové ovládanie

 

 


Integrovaná pohonná jednotka DB 01

Kompaktná pohonná a riadiaca jednotka pre automatické posuvné dvere. Jednotka je priestorovo nenáročná a obsahuje všetky prvky pre pohon a riadenie v jednom uzavretom celku. Jednotlivé komponenty sú modulárne a ich výmena je jednoduchá.

Základné parametre
 
Napájanie : 230 V / 50 Hz
Príkon : 100 W
Najvyššia rýchlosť : 700 mm / s
Istenie prívodu : 6 A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Závory

 

 

©2019 webstránky od HULMAN design studio Podmienky používania