ADSystémy

Automatizujte svoju domácnosť so Somfy!


Pozrite si aj novinku:
Somfy One, kamera a alarm v jednom!

 

 

Pohodlné, bezpečné a úsporné bývanie

Somfy je jedinečným, moderným a inovatívnym systémom, vďaka ktorému môžete svoju domácnosť ovládať jediným dotykom.Automatizácia domácnosti so sebou prináša hneď tri výhody. Ovládanie všetkých prvkov v dome je vďaka nej jednoduché – zvládnete ho z telefónu, počítača alebo tabletu – domácnosť je lepšie zabezpečená a vďaka efektívnejšej práci napríklad s tienením a vykurovaním aj menej finančne náročná na prevádzku.

Pozrime sa na automatizáciu domácnosti bližšie, predstavujeme vám systémy TaHoma® a Connexoon od našej partnerskej spoločnosti Somfy.Zaisťujeme inštaláciu aj servis výrobkov Somfy


Ako automatizácia domácnosti funguje?

V automatizovanej domácnosti ovládate stlačením jedného tlačidla na diaľkovom ovládači alebo smartphone všetko od žalúzií, roliet a markíz až po garážové brány. Všetky zariadenia sa “zídu” v jednom zo systémov automatizácie. Vy máte k systému prístup z webového prehliadača alebo z mobilnej aplikácie, ktorú za týmto účelom Somfy vyvinulo.

Aj Váš dom či byt môže byť plne ovládateľný Vašim smartfónom alebo tabletom. Somfy prináša dokonalé pohodlie a bezpečnosť pre Vás a pre celú Vašu rodinu. Inteligentný systém Vám pomôže vytvoriť ešte lepšiu domácu atmosféru a urobí z Vašej domácnosti naozajstný hrad. Ovládajte tienenie, žalúzie a rolety, teplotu, klimatizáciu, brány a ďalšie súčasti Vášho domu či bytu diaľkovo. Automatizáciou domácnosti dosiahnete jedinečnú symbiózu s domom či bytom a všetko tak budete mať plne pod kontrolou.

somfy tahoma

 S TaHomou ovládate celú domácnosť odkiaľkoľvek. Stačí aplikácia v telefóne.

Somfy ponúka viacero inovatívnych špecializovaných riešení pre individuálne potreby Vás a Vašej domácosti. Program si tak môžete prispôsobiť podľa vlastných požiadaviek a vďaka systému Somfy tak môžete ovládať ľubovoľné súčasti Vašej domácnosti. Vykročte aj vy vpred a nasledujte budúcnosť. Somfy je tou cestou!

O systéme TaHoma®

TaHoma® je komplexný systém automatizácie domácnosti, ktorý sa stará nielen o vaše pohodlie vďaka vlastnej aplikácii pre smartphony, ale aj o bezpečie vášho domu a vašej rodiny. Poskytne vám aj spätnú väzbu, napríklad, že bola roleta v poriadku stiahnutá. Navyše ide o efektný designový prvok vo vašej domácnosti, takto vyzerá celé zariadenie.

 
Designové prevedenie TaHomy sa hodí do každého interiéru.
Zistite o systéme viac, alebo nás rovno kontaktujte.


O systéme Connexoon

Systém Connexoon vás poteší tromi jednoduchými aplikáciami pre váš smartphone. Každá z aplikácií ovláda inú časť domácnosti – jedna tienenie (Connexoon Window), druhá prístup k domu (Connexoon Access), tretia terasu (Connexoon Terrace).

Ovládanie aplikácií, respektíve prvkov domácnosti je rovnako jednoduché ako pri systéme TaHoma®, systém Connexoon však neprepojí celú domácnosť - môžete si vybrať z ľubovoľnej kombinácie dvoch aplikácií.

 
Connexoon je ideálnym riešením, ak chcete pre začiatok ovládať napr. len tienenie.
Zistite o systéme viac, alebo nás rovno kontaktujte.

Zaujíma vás viac?
Poradíme vám! Či vás zaujímajú konkrétne možnosti automatizácie vašej domácnosti alebo sa chcete len opýtať na podrobnejšie informácie, stačí zavolať alebo napísať.

©2019 webstránky od HULMAN design studio Podmienky používania